Одна з найважливіших частин придбання кондиціонера - це його грамотний і акуратний монтаж. Від його якості залежить надійна і довговічна робота цього цінного обладнання.

    Установка кондиціонерів - це не просто включення кондиціонера в електромережу, а досить складний монтажний процес, що включає розрахунок потужності системи кондиціювання, монтаж зовнішнього і внутрішнього блоків, укладання і підключення магістралі. Закінчується монтаж кондиціонера налагодженням та тестовим пуском кондиціонера. Після закінчення монтажу система буде повністю готова до використання та експлуатації.
     Дуже часто встановлюючи кондиціонер, спеціаліст-монтажник вирішує низку складних технічних питань, застосовує дороге професійне обладнання, вдається до використання спеціальної підйомної техніки та користується послугами промислових альпіністів. Нерідко монтаж кондиціонерів проводиться у приміщенні, в якому було зроблено дорогий ремонт. Найчастіше об'єктом монтажу є пам'ятка архітектури або гарна будівля.
    Саме тому наша організація приділяє велику увагу високій якості підготовки бригад монтажників. Усі наші спеціалісти-монтажники проходять технічний інструктаж перед кожним новим монтажним сезоном, мають власний автотранспорт та повний комплект необхідного інструменту.
Контакти
м. Вінниця, вул. Янгеля 30
магазин Кондиціонери​
Інформація для відвідувачів
Вся інформація на сайті: технічні характеристики, фото, наявність на складі, вартість товарів - носить інформаційний характер і не є публічною офертою.